Jaunpils vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Zelma, Zemgus, Virma

Pasākums "Nakts skolā"

att1
att1
2017.gada 19.decembrī Jaunpils vidusskolas Skolēnu Parlamenta dalībnieki sagatavoja un piedalījās līdz šim nebijušā pasākumā “Nakts skolā”. Tā ietvaros skolēni izvērtēja pirmā semestra padarītos darbus, dalījās idejās par otrā semestra darba plānu, dalībniekus uzrunāja skolas kultūras ministre Simona Juškevica, skolas ārlietu ministre Kristīne Eļkina, skolas iekšlietu ministre Nadīna Pahmurkina, skolēnu saimnieciskās daļas vadītājs Ģirts Rudenko un pasākumu vadīja -  Skolēnu Parlamenta prezidente Nikola Smeltere. Katras ministrijas biedri spēlēja saliedēšanās spēlēs, kā arī kopīgi skatījās filmu. Visi skolēni nakšņoja Jaunpils vidusskolas sporta zālē.
“Nakts skolā” mērķis bija saliedēt skolēnus, lai darbs Skolēnu Parlamentā būtu patīkams un aizraujošs pašiem skolēniem. Bērni un jaunieši bija ļoti priecīgi par notikušo pasākumu, kā arī izteica vēlmes par tā atkārtošanu. “Nakts skolā” ievaros skolēni mācījās rīkot un plānot pasākumus, ieguva pieredzi, kuru varēs pielietot turpmāk Skolēnu Parlamenta darbā.

Smeltere Nikola

 

 

 Pirmā parlamenta sanāksme 2017./2018. m. g.

parlam
parlam
15. septembrī tika aizvadīta pirmā skolēnu parlamenta sapulce. Tajā piedalījās 5. – 12. klašu skolēni. Sapulces dalībniekus iepazīstināja ar Jaunpils vidusskolas pasākumu plānu 2017. mācību gadam, klašu pārstāvji izvēlējās savu turpmāko darbības jomu (iekšlietu un izglītības ministrijā, kultūras un sporta ministrijā, ārlietu un preses ministrijā), kā arī noskaidroja katras ministrijas vadītāju un tā vietnieku.

Aicinām skolēnus būt aktīviem un atsaucīgiem!

 

 

 

logo adobe pdfSkolēnu Parlamenta nolikums

 

 

Ēdienkarte

Fill up your health with colorful fruits and vegetables

Skolas autobuss

autobuss

Parlaments

parlaments 001

Skolas padome

skolas padome 001