Jaunpils vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Zelma, Zemgus, Virma

Novada olimpiādes 2017./2018. māc. g.
Olimpiāde dalībnieks klase pedagogs dalībnieku skaits iegūtā vieta
angļu valodas 7.-8.klašu Roberts Muško 8 Valentīna Rubīna   4. v. (ATZINĪBA)
  Terēze Rautsepa 7 Anita Marčinkus   5. v. (ATZINĪBA)
angļu valodas 5.-6.klašu Rūta Strode,Marta Elza Rozenberga, Denija Deina Stūre   Valentīna Rubīna 14 5. v. (ATZINĪBA)
Mājtur. un tehnol. 6.-7. Tīna Birģele 7 Gita Leimane 22 3. vieta
  Beāte Bīlava 7 Gita Leimane 22 4. v. (ATZINĪBA)
Mājtur. un tehnol. 8.-12. Daiga Medvecka 9 Gita Leimane 14 6. vieta
Matemātikas 5.-8.klašu Patrīcija Andresone 5 Irēna Liepiņa 35 5. v. (ATZINĪBA)
  Ilna Anna Rone 6 Irēna Liepiņa 30 4. v. (ATZINĪBA)
  Aleksandra Mertena 7 Gunta Kāle 22 5. v. (ATZINĪBA)
  Anete Grāvīte 8 Irēna Liepiņa 25 4. v. (ATZINĪBA)
Matemātikas 9.-12.klašu Anna Krista Dakša 9 Gunta Kāle   1. vieta
Vizuālā māksla 1.-12.kl. Emīlija Kalniņa 1 Ineta Skricka 33 3.vieta
  Marta Kristapsone 3 Aurika Bogataja 35 4. v. (ATZINĪBA)
  Marija Elvita Tiļļa 9 Ilze Dakša 21 6. vieta
Latviešu valodas 3.-4.kl. Rodrigo Amatnieks 3 Tamāra Juzupa 28 2.vieta
  Justīne Zorika 4 Daina Mežraupa 23 6.vieta
Matemātikas 3.-4.kl. Rodrigo Amatnieks 3 Tamāra Juzupa 28 5. v. (ATZINĪBA)
  Ieva Arbidāne 4 Daina Mežraupa 24 9. vieta
Kombinētā 1.-2.kl. Līva Dana Plezere 2 Aurika Bogataja 26 4. v. (ATZINĪBA)
  Justīne Zvagule 1 Ineta Skricka 23 8. vieta
Bioloģija Nikola Smeltere 11 Jānis Liepiņš 8 5. v. (ATZINĪBA)
  Tīna Jankovska 11 Jānis Liepiņš 8 6. vieta
  Anna Krista Dakša 9 Ineta Miķelsone 16 1. vieta
  Anete Grāvīte 8 Ineta Miķelsone 18 8. vieta
Vēsure Samanta Pociusa 12 Andra Bīlava 10 8. vieta
Latviešu valoda un lit. Anete Grāvīte 8 Gundega Ķirsone 15 4. v. (ATZINĪBA)
  Everita Muceniece 9 Marta Grīnfelde 13 8. vieta
  Samanta Pociusa 12 Gundega Ķirsone 6 ATZINĪBA
Fizika Samanta Pociusa 12 Ilze Inkina   ATZINĪBA
  Tīna Jankovska 11 Ilze Inkina   10.vieta
  Anna Krista Dakša 9 Ilze Inkina   6.vieta
  Kalvis Rautseps 9 Ilze Inkina   1. vieta
Ekonomika Nadīna Pahmurkina 12 Ilze Dakša   1. vieta
Ģeogrāfija Roberts Muško 8 Ilze Dakša 13 6. vieta
Informātika Beāte Bīlava 7 Ilze Inkina 16 7. vieta
  Klāvs Sīmanis 7 Ilze Inkina 16 3. vieta
Sociālās zinības. Anete Grāvīte, Roberts Muško, Kristīne Kalviņa 8 Ineta Miķelsone 15 10. vieta
VALSTS olimpiādes
Ekonomika Nadīna Pahmurkina 12 Ilze Dakša    
Bioloģija Anna Krista Dakša 9 Ineta Miķelsone    
Matemātikas 9.-12.klašu Anna Krista Dakša 9 Gunta Kāle    
Matemātikas atklātā Katrīna Sapnova 6 Irēna Liepiņa    
  Ilna Anna Rone 6 Irēna Liepiņa    
  Kalvis Rautseps 9 Gunta Kāle    

Ēdienkarte

Fill up your health with colorful fruits and vegetables

Skolas autobuss

autobuss

Parlaments

parlaments 001

Skolas padome

skolas padome 001