Izmaiņas transporta grafikā

 

 

Trešdien, 14. septembrī, autobuss uz Jurģiem 15.30

 

Septembra mēnesī transports pēcpusdienā no skolas:

Pirmdien, otrdien, trešdien plkst. 16.00

Ceturtdien, piektdien plkst. 15.00

 

 

 Transports skolēniem 2022./2023. mācību gadā

 

 

Viesatas - Strutele   (ISUZU )

Uz skolu

SEPTEMBRĪ

No OKTOBRA

Rāvi - Amoliņi

  7.00

16.00

17.00

 Zīles

  7.02

15.58

16.58

 Mazauziņas

7.12

15.48

16.48

Viesatu centrs

  7.15

15.40

16.40

Viesatu kultūras nams

  7.17

15.38

16.38

Jaunimantieši

  7.20

15.35

16.35

Vēzes

7.22

15.32

16.32

Baltbārži

7.25

15.30

16.30

Struteles muiža

  7.30

15.25

16.25

Melkaļi

  7.32

15.23

16.23

Kumelītes

  7.45

15.11

16.11

Ieviņas

  7.50

15.08

16.08

Pavāri

 XXXX

15.05

16.05

Teikas

 XXXX

15.04

16.04

Skola

  8.00

15.00

16.00

Leveste

  8.05

XXXX

XXXX

Skola

  8.10

XXXX

XXXX

   

No skolas

No skolas

Lestenes   (BMC)

Uz skolu

SEPTEMBRĪ

No OKTOBRA

Pērles

7.20

 16.00

17.00

Vaski

7.25

  15.55

  16.55

Burtnieki

7.40

  15.40

  16.40

Blāzma

7.45

  15.35

  16.35

Mariņmuiža

7.55

  15.25

  16.25

Lestenes Centrs

7.58

  15.22

  16.22

Dzintari

8.10

  15.12

  16.12

Jaunsēži

8.12

  15.10

  16.10

Leveste

XXXX

  15.05

  16.05

Skola

8.15

  15.00

  16.00

   

No skolas

No skolas

   

SEPTEMBRĪ

No OKTOBRA

Zebrene   ( ISUZU Baltais)

Uz skolu

No skolas

No skolas

Skola

XXXX

15.00

16.00

Pēterīši

7.10

15.10

16.10

Annenieku pagr.

7.15

15.15

16.15

Kaķenieki (centrā)

7.20

15.20

16.20

Jakšpēteri

7.30

15.30

16.30

Zebrenes centrs

7.40

15.40

16.40

Šalkas

7.50

15.50

16.50

Upenieki

7.55

15.55

16.55

Bikstu centrs

8.00

16.00

17.00

Pie Laukpēteriem

8.02

16.02

17.02

Skola

8.15

XXXX

XXXX

Jurģi    (CRAFTER)

Uz skolu

SEPTEMBRĪ

No OKTOBRA

Stūri 

 7.30

  15.30

  16.30

Jurģos

 7.40

  15.15

  16.15

Leveste

 7.50

 XXXX

 XXXX

Jaunpils centrs

 7.59

 XXXX

 XXXX

Skola

 8.00

  15.00

  16.00

   

No skolas

No skolas

 

 

 

 

  • Sabiedriskā transporta Tukuma un Viesatu maršrutu laiki kā iepriekšējā gadā               ( no skolas plkst. 15.50 )

 

 

 Transports skolēniem (Tukuma AUTO)

Nr.p.k.

Tukums - Jaunpils

Pienāk

Atiet

1

Tukuma AO

07:00

2

Tukuma lauktehnika

07:06

3

Viļņi

07:11

4

Degole

07:16

5

Vendes

07:19

6

Struteles veikals

07:29

7

Ķepuri

07:34

8

Ķimsīši

07:40

9

Saules centrs

07:43

10

Veclauki

07:47

11

Lemeši

07:49

12

Medulāji

07:52

13

Vidusskola

07:54

14

Jaunpils

07:55

Nr.p.k.

Jaunpils - Tukums

Pienāk

Atiet

1

Jaunpils

15:50

2

Vidusskola

15:51

3

Medulāji

15:53

4

Lemeši

15:56

5

Veclauki

15:58

6

Saules centrs

16:02

7

Ķimsīši

16:05

8

Ķepuri

16:11

9

Struteles veikals

16:16

10

Vendes

16:26

11

Degole

16:29

12

Viļņi

16:34

13

Tukuma lauktehnika

16:39

14

Tukuma AO

16:45

Nr.p.k.

Viesatas -Jaunpils

   
 
 
 

1

Jaunpils

7:05

 

2

Viesatas

7:20

 

3

Rāvi

7:30

 

4

Viesatas

7:40

 

6

Jaunpils

7:55

 

Nr.p.k.

Jaunpils - Viesatas

Pienāk

Atiet

1

Jaunpils

15:50

2

Viesatas

16:05

3

Rāvi

16:15

4

Viesatas

16:25

5

Jaunpils

16:40