Jaunpils vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Izmaiņas transporta grafikā

 

Otrdien, 28. maijā, autobuss uz Jurģiem, Lesteni, Struteli, Zebreni 14.30

Ceturtdien, 30 maijā, autobuss uz Jurģiem un Struteli, Lesteni, Zebreni 13.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. septembrī

Strutele ISUZU VISIGO Uz skolu
Kumelītes 7.15
Struteles muiža 7.20
Teikas 7.40
Brandavaas   7.42
Centrs (pieturā) 7.52
Dzintari 7.55
Jaunsēži 8.00
Priednieki 8.05
Skola 8.15

Lestenes BMC Uz skolu
Skola  
Priednieki XXXX
Jaunsēži XXXX
Dzintari XXXX
Bērzi 7.20
Mariņmuiža 7.28
Centrs 7.35
Blāzma 7.44
Burtnieki 7.50
Avotiņi 8.00
Vaski 8.05
Dekšņas 8.12
Skola 8.15

 

Leveste BMC Uz skolu
Leveste 8.20
Skola 8.25

 

Zebrene ISUZU Uz skolu
Atvari (Upenieki) 6.45
Gāguļu ceļgals 7.00
Mārti 7.30
Sarkankrogs 7.32
Skujiņas 7.35
Zebrenes centrs 7.44
Grenči 7.50
Šalkas 7.53
Kaķenieki, Skolas iela 8.00
"Dzirnaviņas" pietura 8.05
Pagr.uz Bikstu centru 8,06
Bikstu centrs 8,1
Pie Laukpēteriem 8,12
Bikstu kult.nams 8,14
Bikstu dzelzc. pārbraukt. 8,17
Skola 8,2

 

Jurģi CRAFTER Uz skolu
Jurģos 7.45
Skola 8.00

 


 

Transports skolēniem ( pašvaldības)

Strutele     (VW Crafter)

Uz skolu

 

Kumelītes

7.15

16.35

Struteles muiža

  7.20

16.30

Rogaiņi

  7.30

16.20

Teikas

  7.40

  16.10

Centrs (pieturā)

  7.55

XXXX

Jaunsēži

  8.05

XXXX

Skola

  8.15

16.00

   

No skolas

Lestene ( BMC)

Uz skolu

No skolas

Skola

16.10

Jaunsēži

XXXX

  16.15

Bērzi

7.20

  16.40

Mariņmuiža

  7.28

  16.48

Centrs

  7.35

  16.55

Blāzma

  7.44

  17.04

Burtnieki

  7.50

  17.10

Avotiņi

  8.00

  17.20

Skola

  8.15

 

Zebrene   ( ISUZU)

Uz skolu

Gāguļu ceļgals

7.10

17.00

Mārti

  7.40

  16.42

Sarkankrogs

  7.42

  16.40

Skujiņas

  7.45

  16.37

Zebrenes centrs

  7.54

  16.28

Grenči

  8,00

  16.21

Šalkas

  8,03

  16.17

Pagr.uz Bikstu centru

  8,06

  16.14

Bikstu centrs

  8,10

  16.10

Pie Laukpēteriem

  8,12

  16.08

Bikstu kult.nams

  8,14

  16.06

Bikstu dzelzc. pārbraukt.

  8,17

  16.03

Skola

  8,20

16.00

   

No skolas

Leveste  (BMC)

Uz skolu

 

Leveste

8.20

16.05

Skola

8.25

16.00

   

No skolas

 

Jurģi VW T-6

Uz skolu

Jurģos

7.45

16.15

Skola

8.00

16.00

   

No skolas

 

Transports skolēniem (Tukuma AUTO)

Nr.p.k.

Tukums - Jaunpils

Pienāk

Atiet

1

Tukuma AO

07:00

2

Tukuma lauktehnika

07:06

3

Viļņi

07:11

4

Degole

07:16

5

Vendes

07:19

6

Struteles veikals

07:29

7

Ķepuri

07:34

8

Ķimsīši

07:40

9

Saules centrs

07:43

10

Veclauki

07:47

11

Lemeši

07:49

12

Medulāji

07:52

13

Vidusskola

07:54

14

Jaunpils

07:55

Nr.p.k.

Jaunpils - Tukums

Pienāk

Atiet

1

Jaunpils

15:50

2

Vidusskola

15:51

3

Medulāji

15:53

4

Lemeši

15:56

5

Veclauki

15:58

6

Saules centrs

16:02

7

Ķimsīši

16:05

8

Ķepuri

16:11

9

Struteles veikals

16:16

10

Vendes

16:26

11

Degole

16:29

12

Viļņi

16:34

13

Tukuma lauktehnika

16:39

14

Tukuma AO

16:45

Nr.p.k.

Viesatas -Jaunpils

   
 
 
 

1

Jaunpils

7:05

 

2

Viesatas

7:20

 

3

Rāvi

7:30

 

4

Viesatas

7:40

 

6

Jaunpils

7:55

 

Nr.p.k.

Jaunpils - Viesatas

Pienāk

Atiet

1

Jaunpils

15:50

2

Viesatas

16:05

3

Rāvi

16:15

4

Viesatas

16:25

5

Jaunpils

16:40

Ēdienkarte

Fill up your health with colorful fruits and vegetables

Skolas autobuss

autobuss

Parlaments

parlaments 001

Skolas padome

skolas padome 001