Jaunpils vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Daiga, Dinija

Izmaiņas transporta grafikā

 

Otrdien, 15. oktobrī, autobuss uz Jurģiem 15.30

Trešdien, 16. oktobrī, autobuss uz Jurģiem 15.30

Ceturtdien, 17. oktobrī, autobuss uz Jurģiem 15.30

Piektdien, 18. oktobrī, autobuss uz Jurģiem 15.30

 

 

 

 

 

 Transports skolēniem (pašvaldības) (2019./2020. māc. g.)

Strutele   ISUZU VISIGO

Uz skolu

 

Kumelītes

  7.15

16.35

Struteles muiža

  7.20

16.30

Teikas

  7.40

16.12

Brandavas

  7.42

  16.10

Centrs (pieturā)

  7.52

XXXX

Dzintari

  7.55

XXXX

Jaunsēži

  8.00

XXXX

Priednieki

  8.05

XXXX

Skola

  8.15

16.00

   

No skolas

 

 

Lestenes BMC

Uz skolu

No skolas

Skola

 

16.10

Priednieki

XXXX

16.15

Jaunsēži

XXXX

16.17

Dzintari

XXXX

16.20

Bērzi

7.20

16.40

Mariņmuiža

7.28

16.48

Centrs

7.35

16.55

Blāzma

7.44

17.04

Burtnieki

7.50

17.10

Avotiņi

8.00

17.20

Vaski

8.05

17.25

Dekšņas

8.12

XXXX

Skola

8.15

XXXX

Leveste BMC

Uz skolu

 

Leveste

8.20

16.05

Skola

8.25

16.00

   

No skolas

 

 

Zebrene ISUZU

Uz skolu

 

Annenieku pagr.

7.15

16.50

Kaķenieki (centrā)

7.20

16.45

Jakšpēteri

7.30

16.35

Zebrenes centrs

7.40

16.31

Grenči

7.44

16.27

Šalkas

7.50

16.25

"Dzirnaviņas" pietura

7.55

16.20

Pagr.uz Bikstu centru (kapi)

7.56

16.14

Bikstu centrs

8.00

16.10

Pie Laukpēteriem

8.02

16.08

Bikstu kult.nams

8.07

16.06

Bikstu dzelzc. pārbraukt.

8.15

16.03

Skola

8.20

16.00

   

No skolas

 

Jurģi CRAFTER

Uz skolu

 

Jurģos

  7.45

  16.15

Skola

  8.00

  16.00

   

No skolas



Transports skolēniem (Tukuma AUTO)

Nr.p.k.

Tukums - Jaunpils

Pienāk

Atiet

1

Tukuma AO

07:00

2

Tukuma lauktehnika

07:06

3

Viļņi

07:11

4

Degole

07:16

5

Vendes

07:19

6

Struteles veikals

07:29

7

Ķepuri

07:34

8

Ķimsīši

07:40

9

Saules centrs

07:43

10

Veclauki

07:47

11

Lemeši

07:49

12

Medulāji

07:52

13

Vidusskola

07:54

14

Jaunpils

07:55

Nr.p.k.

Jaunpils - Tukums

Pienāk

Atiet

1

Jaunpils

15:50

2

Vidusskola

15:51

3

Medulāji

15:53

4

Lemeši

15:56

5

Veclauki

15:58

6

Saules centrs

16:02

7

Ķimsīši

16:05

8

Ķepuri

16:11

9

Struteles veikals

16:16

10

Vendes

16:26

11

Degole

16:29

12

Viļņi

16:34

13

Tukuma lauktehnika

16:39

14

Tukuma AO

16:45

Nr.p.k.

Viesatas -Jaunpils

   
 
 
 

1

Jaunpils

7:05

 

2

Viesatas

7:20

 

3

Rāvi

7:30

 

4

Viesatas

7:40

 

6

Jaunpils

7:55

 

Nr.p.k.

Jaunpils - Viesatas

Pienāk

Atiet

1

Jaunpils

15:50

2

Viesatas

16:05

3

Rāvi

16:15

4

Viesatas

16:25

5

Jaunpils

16:40

Ēdienkarte

Fill up your health with colorful fruits and vegetables

Skolas autobuss

autobuss

Parlaments

parlaments 001

Skolas padome

skolas padome 001