Jaunpils vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Niklāvs, Niks, Nikolajs

Meitenes .

  1. Tukuma 2.pamatskola                        1240 p.
  2. Jaunpils vidusskola                             773 p.
  3. Engures vidusskola                             737 p.
  4. Tumes pamatskola                             614 p.
  5. Irlavas pamatskola                              532 p.

                                                                   Zēni .

  1. Engures vidusskola                               681 p.
  2. Jaunpils vidusskola                               579 p.
  3. Tumes pamatskola                               407 p.                                                            

                                                  Individuāli      

                                                                        

  1. Sonora Rasa                           Tukuma 2.pamatskola               281 p.
  2. Līva Latve                                Tukuma 2.pamatskola              262 p.
  3. Sanija Hohfelde                      Tukuma 2.pamatskola               254 p.
  1. Raivis Ābele                             Engures vidusskola                  192 p.
  2. Igors Cimmers                         Jaunpils vidusskola                  164 p.
  3. Dāvids Dīvs Vītols                     Engures vidusskola                  148 p.

Rezultāti

U-14 zēni

N.p.k

Vārds, uzvārds

Disciplīna

2.

Rihards Logins

Šķēps- 11.v. 800 m- 2.v.

3.

Kristers Fēlikss Juzups

60 m-7.v.300 m-6.v.

4.

Gustavs Kondrāts

60 m/barjeras 4.v. 800 m-6.v.

5.

Edvards Gončenko

Šķēps- 9.v. lode-3.v.

        

         U-14 meitenes

N.p.k

Vārds, uzvārds

Disciplīna

1.

Anna Rēzija Audriņa

Šķēps1.v. lode-1.v.

2.

Daiga Daina Pētersone

Augstlēkšana 2.v.60 m/barjeras4.v.

3.

Marika Priedniece

Tāllēkšana- 5.v. 60 m-6.v.

4.

Hannija Ruskule

300 m- 5.v. tāllēkšana-7.v.

5.

Nikola Sofija Ramiņa

Šķēps-1.v. 800 m-5.v.

6.

Krista Kristiāna Raita

300 m-2.v. 60 m-7.v.

                                              

U-12 zēni

N.p.k

Vārds, uzvārds

Disciplīna

1.

Rojs Jansons

600 m- 4.v. augstlēkšana-2.v.

2.

Ričards Krūmiņš

60 m/barjeras-2.v.

3.

Ēriks Muško

Bumbiņas mešana-3.v. tāllēkšana-2.v.

        

         U-12 meitenes

N.p.k

Vārds, uzvārds

Disciplīna

1.

Līva Dana Plezere

60 m/barjeras-1.v. 600 m—3.v.

Vieglatlētikas sacensības

“Vidusskolu kauss” un “Jauno vieglatlētu kauss”

Tukumā 10.09.2019.

Rezultāti

        

N.p.k

Vārds, uzvārds

Disciplīna

1.

Rolands Tihomirovs

Šķēps -1.v. lode- 1.v.

2.

Ingus Siliņš

Tāllēkšana -4.v. 1500 m 2.v.

3.

Krišjānis Holšteins

100 m -5.v. 400 m-4.v.

4.

Deivids Riekstiņš

110 m/barjeras -3.v. augstlēkšana 3.v.

5.

Armands Morozs

400 m- 5.v. tāllēkšana- 6.v.

6.

Sindijs Butkevičs

Šķēps 5.v.

      

N.p.k

Vārds, uzvārds

Disciplīna

1.

Ance Anuškova

Šķēps- 3.v. augstlēkšana-3.v.

2.

Kristiāna Krīgerte

Tāllēkšana -3.v.100 m- 6.v.

3.

Albīna Juzupa

Šķēps- 1.v. 800 m-2.v.

4.

Everita Muceniece

400 m -2.v. 100 m/barjeras- 2.v.

5.

Marija Elvita Tiļļa

400 m 3.v. tāllēkšana- 4.v.

6.

Deina Pavāre

Lode-3.v. 100 m-4.v.

                                                

N.p.k

Vārds, uzvārds

Disciplīna

1.

Roberts Krūmiņš

100 m- 3.v. 1500 m-1.v.

2.

Valters Brūders

Šķēps- 4.v. lode -2.v.

3.

Jānis Dzeniņš

100 m- 6.v.augstlēkšana- 3.v.

4.

Markuss Ralfs Jefimovs

110 m/barjeras- 3.v. tāllēkšana- 6.v.

5.

Miks Kristers Priednieks

Lode -3.v. augstlēkšana-3.v.

6.

Renarts Ruskulis

Tāllēkšana- 4.v.400 m- 1.v.

                                        

    

        

        

N.p.k

Vārds, uzvārds

Disciplīna

1.

Kitija Dravniece

Tāllēkšana- 4.v.400 m- 2.v.

2.

Emīlija Krīgerte

Šķēps-2.v. 800 m-1.v.

3.

Beāte Bīlava

Lode- 2.v. augstlēkšana- 2.v.

5.

Sendija Medvecka

Augstlēkšana 1.v.tāllēkšana- 2.v.

6.

Viktorija Niedre

800 m- 4.v.100 m-2.v.

Rezultāti:

Roberts Krūmiņš

1.vieta

Ilna Anna Rone

1.vieta

Kaspars Zariņš

2.vieta

Rainers Pašulis

2.vieta

Daiga Daina Pētersone

2.vieta

Viktorija Niedre

3.vieta

Emīlija Krīgerte

3.vieta

Kitija Dravniece

4.vieta

Elizabete Ariko

4.vieta

Everts Biters

4.vieta

Kristers Fēlikss Juzups

4.vieta

Toms Kronbergs

5.vieta

Justīne Zorika

5.vieta

Arnolds Nikolajevs

6.vieta

Anete Nikolajeva

7.vieta

2. vieta Zemgales reģionā minibasketbolā 2008./2009. g. dz.   meitenes      

05.03.2019.Ķekavā

 

Līva Dana Plezere

Vineta Medvecka

Maija Kondrāte

Arta Martukāne

Estere Eižvertiņa

Katrīna Bičkova

Elza Niedre

Elizabete Ariko

 Apsveicam!

2.vieta Jauno basketbolistu kausā Zemgales reģiona sporta spēlēs 2005./2006.g. dz. Kandavā 19.02.2019.

 

Renarts Ruskulis

Miks Kristers Priednieks

Eduards Viņķis

Kristers Beķeris

Rolands Pētersons

Helmuts Valters Uzārs

Fricis Ķergalvis

Kristofers Bierands

Kaspars Zariņš

 

Apsveicam!

basketb
basketb
Tukuma, Engures, Jaunpils novadu sacensības basketbolā 2005./2006. g.dz. zēniem

Jaunpils basketbolisti izcīnīja 1.vietu!

Sveicam:

  1. Miku Kristeru Priednieku
  2. Renartu Ruskuli
  3. Eduardu Viņķi
  4. Kristeru Beķeri
  5. Rolandu Pētersonu
  6. Frici Ķergalvi
  7. Kristoferu Bierandu
  8. Kasparu Zariņu

Rezultāti

Sacensības “Rudens kross” Tukumā 09.10.2018.

Zēni

Nr.

Vārds Uzvārds

Distance, vieta

2.

Miks Priednieks

1000m- 1.vieta

3.

Kaspars Zariņš

1000 m- 2.vieta

4.

Kristers Fēliks Juzups

500m- 4.vieta

5.

Everts Biters

500m-2.vieta

6.

Toms Kronbergs

500m-6.vieta

7.

Arnolds Nikolajevs

500m- 1.vieta

Meitenes

Nr.

Vārds Uzvārds

Distance, vieta

1.

Emīlija Krīgerte

1000m-3.vieta

2.

Viktorija Niedre

1000m-3.vieta

5.

Una Lamberta

500m -8.vieta

6.

Anete Nikolajeva

500m-7.vieta

7.

Justīne Zvagule

500m- 8.vieta

Rezultāti

Rudens sacensības vieglatlētikā U-12,U14. vecuma grupā. 18.09.2018.

Tukums

U-12 vecumgrupa

Nr.

Vārds Uzvārds

Disciplīna

1.

Everts Biters

Tallēkšana- 1.v. 300. m- 3.v.

2.

Edvards Kozlovskis

Bumb.12. v. meš.,600 m- 7.v.

3.

Dainis Nikolajevs

60. m -6.v. 600. m- 3.v,

5.

Justīne Zorika

Tallēkšana -4.v.600. m 1.v.

6.

Vineta Medvecka

Bumb.meš.- 1.v.300 m- 2.v.

7.

Elza Gulbe

60. m.- 7.v.300. m- 7.v.

U-14 vecumgrupa

Nr.

Vārds Uzvārds

Disciplīna

1.

Kaspars Zariņš

60 m.- 7.v. 300 m-4.v.

2.

Kristofers Bierands

Augstlēkšana- 4.v.60 m/b-4.v.

4.

Luīze Krūmiņa

Lode- 2.v.Šķēps-2.v.

5.

Paula Patrīcija Putniece

60. m.- 9.v. Šķēps-1.v.

6.

Alise Niedre

800. m-4.v. 60. m-12.v.

7.

Daiga Daina Petersone

300. m-2.v. 60. m./ bar.-3.v.

8.

Marika Priedniece

800. m-3.v.,Tallēkšana-6.v.

Rezultāti vieglatlētikas sacensībām “Vidusskolu kauss” 11.09.2018. Tukums

Nr.

Vārds Uzvārds

Disciplīnas, iegūtā vieta

1.

Ģirts Rudenko

100 m.,-4.v. tāllēkšana-5.v

2.

Krišjānis Holšteins

400 m., 5.v.tāllekšana- 7.v.

3.

Madars Beķeris

110 m/b. –

Augstlēkšana -

4.

Rolands Tihomirovs

Šķeps,1.v. Lode-1.v.

5.

Ingus Siliņš

1500 m. -

110 m/b -

6.

Oļegs Sergejevs

400 m. 4.v. 100 m.5.v.

 

Stafetē

3.vieta

Nr.

Vārds Uzvārds

Disciplīnas

1.

Ance Anuškova

Šķēps- 5.v.Tāllēkšana-6.v.

2.

Kristiāna Krīgerte

100 m.5.v.,tāllēkšana-5.v.

3.

Albīna Juzupa

800 m.2.v. šķēps-4.v.

4.

Ance Rācene

400 m. 5.v. lode-6.v.

5.

Everita Muceniece

100 m/b.,1.v. 400 m1.v.

6.

Marija Elvita Tiļļa

400 m. -2.v. 100 m- 4.v.

 

Stafetē

2.vieta

Vieglatlētikas sacensības “Jauno vieglatlētu kauss”

Nr.

Vārds Uzvārds

Disciplīnas

1.

Jānis Brūderis

Tāllēkšana,-3v.100 m- 5.v.

2.

Rainers Pašulis

Šķēps 4.v. 110 m/b- 4.v.

3.

Deivids Kriss Koškins

Lode- 2.v. 110 m/b-3.v.

4.

Valters Brūders

Lode 4.v. 400 m- 3.v.

5.

Roberts Krūmiņš

1500 m. –

šķēps 8.v.

6.

Renarts Ruskulis

Augstlēkšana –

400 m- 2.v.

 

Stafetē

4.vieta

Kross
Kross
Zēni

Nr.

Vārds Uzvārds

Distance

 

1.

Andis Zonbergs

500 m.

4 vieta

2.

Everts Biters

500 m.

3 vieta

3.

Artūrs Liepa

500 m.

4 vieta

5.

Renarts Ruskulis

1000 m.

1 vieta

6.

Roberts Krūmiņš

1000 m.

1 vieta

7.

Oļegs Sergējevs

1500 m.

1 vieta

Meitenes.

Nr.

Vārds Uzvārds

Distance

 

1.

Una Lamberte

500 m.

3 vieta

2.

Justīne Zorika

500 m.

3 vieta

3.

Hannija Ruskule

500 m.

6 vieta

4.

Luize Krūmiņa

500 m.

9 vieta

5.

Ilna Anna Rone

500 m.

4 vieta

6.

Emīlija Krīgerte

1000 m.

3 vieta

7.

Solveiga Liene Ķergalve

1000 m.

4 vieta

8.

Albīna Juzupa

1000 m.

2 vieta

Ēdienkarte

Fill up your health with colorful fruits and vegetables

Skolas autobuss

autobuss

Parlaments

parlaments 001

Skolas padome

skolas padome 001