Jaunpils vidusskola

Vārda dienu šodien svin: Daiga, Dinija

JAUNPILS NOVADA SVĒTKU PASĀKUMI

 

logo adobe pdfPasākumu plāns

 

Kā mācās vēsturi Jaunpils vidusskolā?

Savā pieredzē dalās 10.klases skolēni - viņi tikko ir apguvuši senlatviešu dzīves un darba nianses, un iegūtās zināšanas prezentējuši radošo darbu formā.
Ketija: bija mazliet grūti atrast vajadzīgo informāciju, bet puslīdz galā tikām. Varēju izpausties savā radošumā, iegūt jaunas zināšanas un attēlot tās 3D versijā.
Deivids: jāatzīst, ka kaut ko, nu, 70% es atceros no visas iegūtās informācijas. Citreiz katram pārim būtu jādod cita tēma, lai interesantāk klausīties.

Lasīt tālāk ...

2. koncertlekcija ''Mūzika Tev''  vecākajai grupai

13. decembrī bijām uz 2. koncertlekciju ''Mūzika Tev''  vecākajai grupai. Arī mēs papildus apmeklējām Nacionālā Vēstures muzeja pedagoģisko programmu ''Mode''. Interesantā lekcijā uzzinājām, kas ietekmē apģērba un frizūru modi un kā tā mainījusies gadsimtu gaitā.

Imanta Ziedoņa ''Krāsainās pasakas''

11.decembrī mēs braucām jau uz otro koncertlekciju ''Mūzika Tev''- tajā bija stāstīts par Imanta Ziedoņa ''Krāsainajām pasakām''. Pēc tam bijām Nacionālajā Vēstures muzejā uz pedagoģisko programmu Senā skola. Izmēģinājām gan sēdēt skolas solos, kas ļoti atšķīrās no tiem, kādos bērni sēž tagad, gan izmēģinājām, kā ir tupēt uz zirņiem. Gide mūs slavēja par uzmanīgo klausīšanos un disciplīnu.

Čaklāko makulatūras vācēju ekskursija 07.11.2018.

7. novembrī mūsu skolas čaklākie makulatūras vācēji brauca apmaksātā ekskursijā uz Skrīveru pārtikas kombinātu un Salaspils Botānisko dārzu. ''Gotiņu'' ražotnē katram bija iespēja ietīt savas konfektes un nopelnīt diplomu. Pagaršojām visus gotiņu veidus- arī ar kaņepēm un čillī pipariem un iegādājāmies tās, kuras vislabāk garšoja.

Ēdienkarte

Fill up your health with colorful fruits and vegetables

Skolas autobuss

autobuss

Parlaments

parlaments 001

Skolas padome

skolas padome 001